Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Чернівці загнивають!» Городяни вимагають у Каспрука ремонтувати фасади

Обурені мешканці міста пишуть гнівні пости в соціальних мережах Лише за останній тиждень сталося декілька випадків руйнування фасадів у центрі Чернівців, які могли призвести до трагічних наслідків. Мешканці міста обурюються бездіяльністю мера Олексія Каспрука і закликають його приділити увагу місту, поки не сталося справжнього лиха.

Гнівний пост у мережі "Facebook" написала Ірина Удовік, яка з дитиною ледь не стала жертвою «балконопаду» в Чернівцях.

...Вже просто дістало!!!

Ось цей шматок опори від балкона дивом не впав на голову мені з малюком, коли ми проходили під ним. Напевно, врятувало те, що сестра забарилася, і ми затрималися на хвилину-дві на місці. А якщо це все ж сталося б? Хто б за це відповів? Або залишилося б непоміченим, як і все навколо, що діється в цьому місті?

Ходити по дорогах неможливо, плитка крива, з дірками, асфальту скоріше немає, ніж є. По тротуарах ходити не можна - всі будинки в центрі аварійні і постійно падає штукатурка або шматок даху, або балкон, як на фото. Так де гуляти? Як пересуватися? Особливо з візочком! Я вже не кажу про з'їзди і пандуси. Вони просто відсутні на більшості вулиць, або закриті стоять машинами, які їх просто не бачать або не хочуть бачити!

Чернівці загнивають! Ще 10 років тому я пишалася цим містом, яке так схоже на європейські милі містечка, але зараз від нього нічого не залишилося. Тільки розруха, аварійні будівлі та жахливі дороги. Звичайно, з такої д**и всі будуть тікати! Скоро в Чернівцях залишаться тільки ті, кому нікуди подітися! Про який розвиток і туристичний потенціал можна говорити, якщо мені, мешканці міста, страшно повертатися додому і гуляти з дитиною на цих вулицях!

Олексій Каспрук, скільки це триватиме? Може, пора і місту увагу приділити? Невже хтось повинен постраждати, щоб ви звернули увагу на ситуацію? Як би ви спали, якби так сталося?


Раніше журналіст Юрій Чорней розкритикував дії мера Олексія Каспрука щодо ремонту фасадів у центрі міста, зазначивши, що у влади Чернівців немає бажання рятувати середмістя від руйнування.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж