Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Осачук: Моя задача – забезпечити економічний розвиток Чернівецької області

Фото: promin.cv.ua
Пріорітет губернатора – створення нових робочих місць Про головні завдання та пріоритети своєї роботи розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь».

Моє завдання – забезпечити динамічний економічний розвиток Чернівецької області, забезпечити верховенство права для всіх мешканців Буковини і справедливий рівний доступ до життєво важливих ресурсів.


Сергій Осачук підкреслив, що максимально сприятиме підприємцям, які створюють нові робочі місця і забезпечують економічний ріст регіону.

Водночас, коментуючи роботу нової Буковинської митниці, посадовець наголосив, що митниця не відноситься до компетенції голови ОДА. Однак її реорганізація, на думку Осачука, не повинна бути імітаційною.Нагадаємо, в інтерв'ю «Без емоцій» 19 грудня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук заявив, що готовий співпрацювати з кожним, хто відчуває натхнення та компетенцію запровадити в області нову культуру адміністрування.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж