Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Чернівці на першому місці за рівнем корупції в освіті і міського голову це влаштовує», - Василь Продан

Секретар міської ради у програмі «Чия правда?» розповів про необхідність звільнення керівника управління освіти міста Сергія Мартинюка Нещодавно соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування, за результатами якого вже другий рік поспіль чернівецька освіта визнана найкорумпованішою в Україні. Про це в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар міськради Василь Продан.
 
За його словами депутатський корпус неодноразово звертався до міського голови з вимогою звільнити начальника управління освіти Сергія Мартинюка, але міський голова не реагує на ці звернення.
 
Ми найгірші в Україні за результатами ЗНО і перше місце за рівнем корупції, які ще треба показники для того щоб звільнити цього керівника управління освіти? Якщо міському голові не подобаються депутати чи він вважає, що є  якесь упереджене ставлення до Мартинюка, то подивіться хоча б ті рейтинги, які робились на замовлення американської компанії по всій Україні.
 
Результати ЗНО це навіть не опитування, це чіткі результати. По ЗНО на останньому місці, по корупції і хабарництву на першому, і міського голову це влаштовує.

                        скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж