Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За неналежне виконання посадових обов’язків звільнили начальника міського управління освіти Сергія Мартинюка

Фото: fakty.cv.ua
Відповідне розпорядження підписав секретар Чернівецької міської ради Василь Продан Начальника міського управління освіти Сергія Мартинюка звільнено із займаної посади. Відповідне розпорядження підписав секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
«За неналежне виконання посадових обов’язків, допущення грубих порушень зберігання в управлінні освіти  міської  ради  відомостей,  які  містять  інформацію  з грифом обмеження доступу «Для службового користування», – ідеться у тексті розпорядження.
 
Депутати Чернівецької міської ради кілька разів рекомендували усунутому за бездіяльність міському голові Олексію Каспруку звільнити Сергія Мартинюка із займаної посади.
 
Так, 2016 року крісло під ним захиталося через ситуацію у школі №33. Там 10 клас планували розформувати, бо набрали недостатню кількість учнів, а повідомили про це батьків за день до свята Першого дзвоника.
 
2017 року депутатський корпус пропонував звільнити Мартинюка, бо його підлеглого, Сергія Колешню, упіймали на хабарі у 230 тисяч гривень.
 
Критикували роботу начальника управління освіти і тоді, коли директора Чернівецького ліцею №4 звинувачували у сексуальних домаганнях.
 
Після відсторонення за бездіяльність Олексія Каспрука, Сергій Мартинюк пішов у відпустку більш як на 80 днів, причому зробив це у найбільш відповідальний для освітньої галузі час – період підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Крім того, начальник міського управління освіти отримав 80 тисяч гривень відпускних. Йому також нарахували 45 тисяч гривень матеріальної допомоги.
 
Також за керівництва Сергія Мартинюка у трьох чернівецьких школах провалився експеримент із запровадження харчування учнів за системою «шведського столу». Для цього навіть закупили спеціальне обладнання, на яке витратили 100 тисяч гривень. Однак нововведення себе не виправдало, а дорогі марміти та столи нині іржавіють у школах.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж