Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Будівельні роботи у перинатальному центрі планують завершити до 10 березня, - Богдан Ковалюк


Працівники міського пологового будинку №1 перейдуть в оновлене приміщення перинатального центру вже у березні


Про це, 14 січня, в ході зустрічі з колективом КНП «Міський клінічний пологовий будинок №1» повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

Приміщення перинатального центру майже готове. Заплановано, що до 10 березня 2020 року на даному об’єкті мають повністю завершитись будівельні роботи.

З наступного тижня заплановано розпочати перевезення медичного обладнання, яке знаходиться на складах Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА.

Водночас, здійснюються підготовчі дії щодо кадрового складу перинатального центру. Колектив пологового будинку №1 у повному складі буде переведений у новий пологодопоміжний заклад – перинатальний центр. При цьому, жодні юридичні, правові та фінансові наслідки даних змін на колектив не вплинуть.

Також працівників закликали визначити потребу в додатковому медичному обладнанні, відповідно до структурних підрозділів перинатального центру. Це необхідно для того, щоб паралельно до завершення будівельних робіт були проведенні процедури закупівель, - розповіли у пресслужбі Чернівецької ОДА.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно