Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині СБУ провела спеціальні антитерористичні навчання

Тренування проводилось на базі чернівецького аеропорту
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області провела антитерористичні навчання на базі комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка».
 
У тренувальних зборах, взяли участь співробітники регіональних підрозділів СБУ, Нацполіції, Держприкордонслужби, представники служби авіабезпеки аеропорту та інші суб’єкти боротьби.
 
Як повідомляє управління СБУ в Чернівецькій області, учасники навчань виконали комплекс заходів із нейтралізації умовних терористів, які за легендою навчань утримували заручників та намагалися захопити літак.

Завдяки злагодженим і швидким діям усіх залучених до тренувань структур «терористи» були затримані, муляжі саморобних вибухових пристроїв знешкоджені, а захоплені заручники звільнені.

Проведений координаційною групою АТЦ аналіз кожного з етапів тренувань показав ефективну міжвідомчу взаємодію та високий рівень готовності учасників тренувань до протидії терористично-диверсійним проявам в екстремальних умовах.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж