Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Уряд зазнав нищівної критики за неефективну роботу

Я прийшов на посаду – виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент.
Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, що змінює країну.

На Facebook-сторінці Офісу президента України підтвердили отримання прохання про відставку і зазначили, що про результати розгляду повідомлять окремо.


Президент України отримав подане прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента повідомить окремо.


Нагадаємо, раніше Уряд Гончарука зазнав нищівної критики за провалену економічну політику і невиконані обіцянки про зниження тарифів на газ і тепло для населення.


Зокрема, телеведучий Святослав Вишинський розкритикував Кабмін за те, що прем’єр-міністр розпочав роботу в Уряді зі спроби пограбувати підприємців.


Людей, які працюють на себе самі, дають роботу іншим і платять немалі податки в бюджет, намагаються обібрати до нитки.

 

Згідно зі статтею 15 закону про Кабмін, прем’єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку. Прем’єр-міністр звільняється з посади з дня ухвалення рішення про його відставку на пленарному засіданні Верховної Ради. Рішення парламенту про відставку прем’єра має наслідком відставку всього складу уряду.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно