Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Порошенко закликав Яценюка піти у відставку

Президент анонсував повне перезавантаження уряду
Президент Петро Порошенко закликав прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. Про це він повідомив на своїй сторінці у facebook.
 
"Сьогодні зранку я мав зустріч і грунтовну розмову з Генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. З такими ж самими мірками слід підходити і до Уряду. Кабінет Міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі. Момент для часткового оновлення Кабінету Міністрів упущено. Про нього надто довго говорили, і в результаті - забалакали.
Тепер вже очевидним є запит на повне перезавантаження Уряду. Поки що у Прем'єр-Міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту", - ідеться у дописі.

Слід зазначити, що Порошенко не підтримує ідею розпуску Верховної Ради, однак підкреслює, що може скористатися цим правом в крайньому випадку.
«Розпуск Верховної Ради не обов’язок, а лише право президента. І я ним скористаюся лише в крайньому випадку, якого ми просто не маємо права допустити», – додав глава держави.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж