Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Львівській мерії обіцяють провести розслідування щодо вивезеного на Хотинщину сміття

 «Якщо буде підтверджено, що це зробили львівські перевізники – буде cуворе покарання» - заступник міського голови Львова
У Львівській міській раді пообіцяли провести розслідування щодо з’ясування обставин і пошуку перевізників, які висипали сміття неподалік Хотина. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«У смітті знайдено документи — чеки, листівки, які нібито засвідчують, що сміття привезено зі Львова. З ціллю з’ясування усіх обставин та підтвердження, чи спростування, що це дійсно так, до Хотина виїхав директор департаменту з питань поводження з відходами.  Ми будемо максимально сприяти у проведенні розслідування і притягненні винних до відповідальності, якщо підтвердиться, що ці відходи зі Львова — перевізники будуть суворо покарані», –розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань безпеки міста.

Також  Сергій Бабак наголосив, що з початку 2016 року сміття зі Львову до Чернівецької області не вивозилось, а документи, які ніби то засвідчують, що сміття привезено зі Львова не можуть підтвердити, що це правда.

Нагадаємо, декілька днів тому на території Хотинського лісництва 2 сміттєвози скинули львівське сміття. Сміття хотинчани будуть прибирати власними силами. Сума завданих збитків поки не відома.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж