Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях з 1 лютого система оренди державного та комунального майна запрацює по–новому

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Київські експерти разом з представниками громад обговорювали новий законопроєкт

Торік у жовтні Верховна Рада ухвалила закон «Про оренду державного та комунального майна». І вже скоро він вступить у силу. 
 
У Чернівцях розпочалося дводенне засідання Секції Асоціації міст України з питань комунального майна. Учасниками є керівники департаментів, управлінь та відділів місцевих рад з питань майнових відносин, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства культури, молоді та спорту, представники Державного підприємства «Прозорро.Продажі», та експерти.
 
120 сторінок позитивних змін. Саме так ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» називає радник голови Фонду держмайна України Леонід Антоненко. Він приїхав у Чернівці, пояснити, що ж передбачає новий законопроєкт про винайм.
 
«Передбачає єдину загальнонаціональну систему для оренди майна і також можливість кожної особи подати електронну заявку для того, щоб отримати це майно. Після цього це майно потрапляє в оренду», - говорить радник.
 
ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» у Раді зареєстрували ще у вересні 2019-го. Остаточно затвердили – у жовтні. Фахівці ж кажуть – зміни у системі орендування давно потрібні були Україні.
 
Захід проводиться в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.
 

У Чернівцях з 1 лютого система оренди державного та комунального майна запрацює по–новому

 

У Чернівцях з 1 лютого система оренди державного та комунального майна запрацює по–новому

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно