Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сторожинеччині закриють залізничну станцію

Укрзалізниця розпочала "залізничну оптимізацію"
У селі Чудей Сторожинецького району незабаром закриють залізничну станцію.

Укрзалізниця станцію визнає малодіяльною, якщо вона навантажувала чи розвантажувала менше ніж 2,34 вагона на добу, або менше ніж 854 вагонів на рік. Самі ці вимоги не виконала станція Межиріччя, яка більше сотні років приймала вагони з будматеріалами, назад завантажуючи їх лісом. Місцева влада вже отримала відповідного офіційного листа про закриття станції, повідомляє Уніан.

Однак, місцеві мешканці називають це несправедливим: "Ми не вважаємо, що ця станція збиткова. Цією станцією багато користується". Хитрість в тому, що для станції Межиріччя "Укрзалізниця" у рази збільшила ціну на подачу чи вивіз з них вагонів, або просто відмовилась їх туди подавати.

Складна схема виглядає так: береться відстань до найближчої станції, і до попередніх платежів додається ще по 180 гривень на кілометр – за доставку одного вагона. Ще стільки ж, щоб повернути вагон назад.

Від Межиріччя до найближчої станції - 22 кілометри. Націнка на один вагон становить близько 8 тисяч гривень. Разом зі старим тарифом, один вагон коштуватиме лісгоспу 15 тисяч.

"За останні два місяці ми не відвантажили жодного вагона", - розповідає голова профспілки Сторожинецького лісгоспу Василь Самушко. Підприємство заганяють у збитки. І, як наслідок, слід очікувати на звільнення сотні працівників. "Сто працівників лісгоспу – це сто сімей", - наголошує Самушко.

Загалом в Україні Укрзалізниця планує закрити 301 залізничну станцію.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж