Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Доводиться зичити у ПриватБанку». В управлінні освіти не знають, коли виплатять зарплату вчителям


Фото: ілюстративне
Люди обурюються, що змушені позичати гроші
Вчителі Чернівців досі не отримали зарплатню за попередній місяць. Кошти за січень вчасно нарахували лише прибиральникам і технічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів.

Вчителі стверджують, що така затримка має місце вперше за багато років. У трудових колективах шириться невдоволення, люди вважають, що їхніми грошима спекулюють.

За словами начальника управління освіти Сергія Мартинюка, заборгованість є виною Міністерства фінансів, яке неправильно розподілило кошти. Відтак борг за січень учителям покриють із лютневої субвенції. Наразі ці кошти ще не надійшли і точний термін виплати в управлінні назвати не можуть.

У свою чергу, немає ясності стосовно того, за чий рахунок буде виплачено зарплати в лютому. Педагоги обурюються і говорять про повернення 1990-их років.

Вчителька з Чернівців у мережі "Facebook" пише, що гроші їй "довелося "зичити" у ПриватБанку".
 

 


 

Нагадаємо, у грудні міський голова Олексій Каспрук отримав за місяць 50 тисяч гривень зарплати, у тому числі майже 30 тисяч премії за "високі досягнення у праці".


У травні в управлінні освіти виявили порушень на 1,3 мільйона гривень. Протягом кількох років завищувалась вартість ремонтних робіт, виявлено покриття витрат сторонніх юридичних осіб і понаднормове списання матеріальних цінностей.
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно