Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В управлінні освіти періоду керування Мартинюка виявили порушень на 1,3 мільйона гривень

Фото: fakty.cv.ua
Такі результати перевірки Державної аудиторської служби
Буковинські аудитори виявили порушень в управлінні освіти Чернівецької міської ради на суму понад 1,3 мільйона гривень. Про це повідомляє Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області.

Мова йде про порушення, що призвели до втрат. Загальна сума склала 1,3186 млн. грн. Ревізія охопила період з 1 січня 2016 до 31 грудня 2018 року.

Зокрема, під час перевірки виявили оплату завищених обсягів ремонтних робіт закладів освіти, завищеної кількості академічних годин послуг з оренди плавального басейну та обсяги фактично отриманих комунальних послуг загалом на 932,1 тис. грн.

Також через невиконання затверджених розпорядженням міської ради планів заходів щодо економії бюджетних коштів в частині заборони здійснення за рахунок загального фонду кошторису витрат на проведення конкурсів, управління освіти використало зайвих 287,6 тис. грн.

Ревізія також виявила недоотримання власних надходжень на 56 тис. грн, завищені витрати на оплату праці з нарахуваннями єдиного соціального внеску, покриття витрат сторонніх юридичних осіб, понаднормове списання матеріальних цінностей та їхню нестачу, а також оплату за окремі товари за ціною більшою, ніж передбачено тендерними документами, загалом на 42,9 тис. грн. 

Завдяки вжитим заходам під час ревізії Держаудитслужба посприяла усуненню виявлених порушень на суму майже 523,6 тис. грн.

До відповідальних осіб застосували заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, на 2 осіб склали адміністративні протоколи за порушення законодавства про закупівлі, матеріали ревізії передали до правоохоронних органів.
 
З 2015 року до грудня 2018 управління освіти очолював Сергій Мартинюк. Його було звільнено розпорядженням Василя Продана за неналежне виконання посадових обов’язків. Наразі екс-чиновник намагається оскаржити це рішення у суді.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж