Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанин Віталій Яремчук представить Україну в Раді Європи

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Він вже вдруге представляє країну на найбільших політичних майданчиках світу
Аспіранта Віталія Яремчука обрали молодіжним делегатом України до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, про це повідомляє сайт ЧНУ.

Конкурсний відбір молодіжних делегатів був започаткований Радою Європи в 2014 році і покликаний залучити активну молодь держав-членів до дебатів та участі в сесіях Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Річний мандат молодіжного делегата передбачає активну участь в складі делегації України на 38-й та 39-й сесіях, та реалізацію під егідою Конгресу власного проекту на місцевому чи регіональному рівнях. 
 
Для мене це честь вже вдруге представляти Україну на найбільших політичних майданчиках світу. У 2018 році брав участь в складі делегації нашої держави на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку. Рада Європи найбільша міжнародна організація регіону. На сесіях Конгресу будемо дискутувати про шляхи покращення залучення молоді до ухвалення рішень та імплементацію Цілей сталого розвитку. На мою думку, досить часто лунає те, що молодь це наше майбутнє, хоча я переконаний, що це теперішнє. Незначна зміна у формулювання кардинально переформатовує зміст, - зазначив Віталій. 

Нагадаємо, що раніше Яремчук Віталій двічі очолював Студентський парламент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та впродовж 2018-2019 рр. був молодіжним делегатом України до ООН.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно