Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мунтян взяв участь у Європейському Біоекономічному Конгресі у Польщі

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

"Сьогодні українське село як ніколи потребує допомоги у реалізації наявного біоекономічного потенціалу", – голова облради

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до організаторів та учасників Європейського Біоекономічного Конгресу у місті Лодзь (Республіка Польща), куди прибув на запрошення маршалека Лодзького воєводства пана Вітольда Стемпєня. Участь у масштабному заході беруть провідні науковці та дослідники біотехнологій з усієї Європи, а також підприємці та посадовці. Головна мета конгресу – залучення до співпраці нових партнерів у Центральній та Східній Європі з метою створення ефективної мережі біорегіонів.

«Чернівецька область, так само як і Лодзьке воєводство, багата на біологічні ресурси. У нас є ліси, водойми та родючі землі. Разом з тим, брак досвіду впровадження сучасних біотехнологій та мінливий інвестиційний клімат не дають нам у повній мірі скористатися усіма перевагами біоекономіки. В той же час сьогодні українське село, напевно, як ніколи потребує допомоги у розбудові соціально-економічної бази та реалізації наявного біоекономічного потенціалу. Тут нам у нагоді може стати провідний інноваційний досвід і я був би радий, якби європейські фахівці у сфері біоекономіки відвідали Чернівецьку область, щоб ним поділитися», – відзначив керівник представницької влади краю.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба обласної ради