Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поліція розслідує схему привласнення підлеглими Каспрука 4 мільйонів гривень на перевезеннях «пільговиків»

Правоохоронці розповіли про схему привласнення коштів та деталі розслідування справи

Поліція продовжує розслідування справи щодо привласнення посадовцями Чернівецької міськради бюджетних коштів на перевезеннях «пільговиків». Вони вносили у звітні офіційні документи неправдиві відомості щодо планової та фактичної кількості перевезеної «пільговиків», і привласнили кошти бюджету Чернівців на суму понад 4 млн грн. Про це стало відомо з ухвали Шевченківського райсуду м. Чернівці опублікованої в єдиному реєстрі судових рішень.

Слідчі встановили, що у 2016-2019 рр. заступник начальника відділу транспорту, зв`язку та енергетики управління комунального підприємства Департаменту ЖКГ міськради, спільно з посадовцями Департаменту соціального захисту населення, у змові з директором ЧКП «Муніципальний інфоцентр», приватним підприємцем, а також керівником та засновником, начальником відділу кадрів та бухгалтером «Денисівка-1», зловживаючи службовим становищем, налагодили сталий протиправний механізм привласнення бюджетних коштів призначених на пільгові перевезення.

Між перевізником «Денисівка-1» та Департаментом праці та соціального захисту населення укладено чотири угоди про виплату компенсації за проїзд «пільговиків» на автобусних маршрутах №4 (вул. Садова вул. Цецино), №6 (вул. Садова вул. Заставнянська), №23 (Садгора вул. Південно-Кільцева) та №27 (вул. Садова вул. Я. Степовго). За останні чотири роки Департамент перерахував ТОВ «Денисіка-1» компенсаційні виплати за перевезення пільгової категорії громадян у розмірі 16,86 млн грн.

Після перевірки правильності включення до розрахунків планових та фактичних рейсів, обґрунтованості коефіцієнтів та відповідно сум до оплати, включених «Денисівка-1» до звітів, погоджених чиновниками Департаменту ЖКГ, були встановлені розбіжності, що призвело до завищення сум компенсаційних виплат за пільговий проїзд на загальну суму 4 млн грн.

Суд надав слідчим доступ до банківського рахунку ТОВ «Денисівка-1», документів по працівникам цієї фірми та до інформації по номерам мобільних телефонів.

Нагадаємо, що мер Каспрук, коментуючи цю справу на брифінгах та у своїх дописах в мережі Фейсбук, намагався натякнути на причетність до цієї справи директора Департаменту ЖКГ Володимира Бешлея. Щоправда прізвище керівника ДЖКГ у розслідуванні поліції не фігурує.

У 2016-2019 рр. заступником начальника відділу транспорту, зв`язку та енергетики управління комунального господарства департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради був Ігор Кожуленко.

Чернівецьке комунальне підприємство КП «Муніципальний інфоцентр» очолює Іван Паращук.

Керівником та співвласником ТОВ «Денисівка-1» є Віталій Дзюбак, інша співвласниця – Олена Харабара, підписант Світлана Любківська.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж