Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ОДА виступила проти закриття залізничних станцій у районах Буковини

Під загрозою закриття станції «Васкауци», «Межиріччя» та «Неполоківці» У Чернівецькій області сьогодні працює 14 залізничних станцій, які потрапили до визначеного «Укрзалізницею» рейтингу малодіяльних, а отже через певний час їх можуть закрити.
 
Уже відбулося підвищення вартості послуг із подачі вагонів на станції, що визнані збитковими. Це призводить до зриву контрактів із замовниками, і, як наслідок, підприємства не мають змоги повноцінно працювати. Така ситуація може негативно вплинути на економіку краю та призвести до скорочення робочих місць.
 
З огляду на це Чернівецька обласна державна адміністрація, на звернення РФ «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця», не погодила закриття жодної залізничної станції на території Буковини.
 
На твердженням посадовців, підприємства, що користуються послугами вантажних станцій, формують значні обсяги надходжень до місцевих бюджетів. Їх робота безпосередньо впливає на подальший розвиток районів та залучення інвестицій у буковинську економіку.
 
З відповідною заявою керівництво області звернулося до прем’єр-міністра України та Міністерства інфраструктури України, а також до АТ «Укрзалізниця». За результатами звернень та діалогу обласної влади з Києвом із переліку малодіяльних будуть виведені залізничні станції «Васкауци», «Межиріччя» та «Неполоківці».
 
Нагадаємо, на раніше Сторожинеччині мали намір закрити залізничну станцію в селі Чудей. Загалом в Україні "Укрзалізниця" планує ліквідувати 301 станцію.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж