Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Івано-Франківськ виплатить 1,4 мільярда гривень за обслуговування європейських кредитів

Чернівці тим часом виплатять 15 мільйонів штрафних санкцій за невиємку європейських кредитів

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук полюбляє згадувати та ставити у приклад європейські кредити, які залучають у місто наші сусіди з Івано-Франківська. Мовляв, тільки завдяки кредитам обласний центр так швидко розвивається.

У певній мірі, звісно, кредитні кошти відіграють роль, але не менш важливо наскільки якісно міський голова та його команда вміють їх використати. До прикладу, мер Франківська Руслан Марцінків не допустив ситуації, коли за невиємку кредитних коштів потрібно платити мільйонні штрафи.

Чернівці ж лише за те, що Каспрук не спромігся використати вже взяті європейські кредити, мають сплатити майже 15 мільйонів штрафних санкцій. Ще важча ситуація у Чернівцях з реалізацією проєктів по цим кредитам, адже жоден з них так і не завершили.

Хоча не все так райдужно і в сусідньому Івано-Франківську. Місто за 4 роки має виплатити разом з відсотками 1 мільярд 426 мільйонів гривень. Лише у 2020 році з міського бюджету витратять майже пів мільярда гривень на обслуговування боргів.

Зокрема, 467,3 млн. загальна сума виплати за рік, з яких 202,7 млн. гривень це погашення основної суми боргу за отриманими кредитами, 150 мільйонів сплата відсотків, а 112,5 млн - підтримка комунальних підприємств у виконанні міжнародних кредитних угод.

У 2021 році на обслуговування боргів потрібно буде витратити щонайменше 417,2 млн гривень. І ці суми також можуть змінитись через курс гривні до іноземної валюти.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж