Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині сім'ю перевіряють на коронавірус

Наразі сім’я вирішила обмежити спілкування з односельчанами
Хотинщиною ширяться чутки, що мама із сином – Галина та Назар Думанський з Долинян, котрі перебували на лікуванні в Китаї, могли "привезти" у село коронавірус. Про це повідомляє видання «Хотинські вісті».

Галина Думанська розповіла, що ніяких симптомів у них із сином не виявили.
 
"У лікарні, де проходили курс лікування, не виявили жодного випадку ураження коронавірусом. Потім ми перебували під наглядом і контролем під час польоту і перепусток до інших країн. Задля власної безпеки постійно носили маски та окуляри, навіть у літаку.»

Прилетівши додому, пані Галина з сином пройшли обстеження на ГРВІ, яке підтвердило, що вони здорові. Після цього сім’я звернулася до лікаря-епідеміолога Юрія Падурару щодо аналізу на коронавірус.

«Він зв'язався з Києвом, на щастя отримав дозвіл, тож мазки у нас узяли, чекаємо результатів», – сказала Галина.

Лікар-епідеміолог, завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ Юрій Падурару повідомив:

"Справді, Галина Думанська зверталася до мене. За наполяганням матері, узяли мазки з горла для проведення дослідження за допомогою нових тест-систем, щоб остаточно виключити усі підозри (за погодженням з Центром громадського здоров'я МОЗ). Результати направили у центральну вірусологічну лабораторію МОЗ України в м. Київ. Очікуємо, що результати будуть цього тижня. Фахівці надалі спостерігатимуть за станом їхнього здоров'я.»

Хоча ознак захворювання немає, після появи чуток, родина вирішила самоізолюватися та обмежити спілкування з односельчанами.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж