Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина взяла участь у всеукраїнському проєкті "Велике будівництво"

У проєкт входить будівництво шкіл та капітальний ремонт доріг
З 1 березня стартує державний проєкт «Велике будівництво» по всій Україні. У рамках проєкту у нашій області заплановано будівництво трьох шкіл: у селі Рідківцях, в Усть-Путилі і Горішніх Ширівцях. Про це у програмі  "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" розповів начальник департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександр Пуршага


 
Вони включені в цей проєкт і їх планують здати в експлуатацію до 1 вересня. Дані об’єкти уже будуються. Також один із проєктів є реконструкція будівництва садочку в селі Колінківцях.

"Ми чітко розуміємо завдання, яке перед нами поставлено і перше, що ми вивчили це фінансування. Шукали ті об’єкти, які мають джерела фінансування, бо без нього ми не зможемо працювати. Також вишуковували ті об’єкти, степінь готовності яких найвищий для того, щоб їх завершити. До даного проєкту долучився не тільки департамент, а й вся область. Є багато об’єктів, які розташовані на теренах нашої області, до їх реалізації залучені районні державні адміністрації, об'єднані територіальні громади", — розповідає начальник департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Прушага.

 
У проєкт "Велике будівництво" також входить капітальний ремонт доріг. Департаменту передали 2045,5 кілометрів місцевих доріг. Також затверджені головні об’єкти щодо проведення капітального ремонту доріг — це будуть в основному під’їзди до соціальних об’єктів: шкіл, лікарень.

"Ми отримали чітке завдання першого березня вийти до об’єктів. Для того, щоб приступити до виконання робіт на дорогах нам потрібно середня добова температура +8. Щоб виконати завдання, ми опираємося на перехідні об’єкти для яких уже виготовлена проєктно-кошторисна документація, визначені підрядники. У тому році ми розпочали на них роботи — у цьому ж році розраховуємо їх закрити", – наголошує Олександр Пуршага. 
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж