Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Як розкрадали аеропорт: головного бухгалтера чернівецького летовища спіймали на фінансових махінаціях

Лише у 2018 році аеропорт отримав з міського бюджету 11 мільйонів гривень фінансової допомоги

Головного бухгалтера чернівецького аеропорту підозрюють у фінансових махінаціях. Бухгалтер, зловживаючи довірою директора, з рахунку підприємства робила сумнівні проплати на значні суми. Про це Святослав Вишинський розповів у авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь».

 

Те, що кошти «пилили» за спиною наївного директора, особисто мене не дивує. Ми добре пам’ятаємо, як під час громадського обговорення бюджету Чернівців Борис Морський у 10 разів завищив показники податкових відрахувань. Зайвий раз показавши, що абсолютно не орієнтується у фінансовій діяльності підприємства, яким керує. І як стало зрозуміло тепер, не керує, а править. Керували – і рахували – за його спиною інші, - переконаний телеведучий.

 

На думку Святослава Вишинського настав час провести глибоку ревізію, бо лише у 18-му році аеропорт отримав з міського бюджету 11 мільйонів гривень фінансової допомоги.

 

Тепер мені стає цікаво – куди витрачені ці гроші. Цікаво, як були «освоєні» 45 мільйонів гривень, виділених на ремонт злітної смуги. І чому колишній міністр інфраструктури заявив, що принаймні 6 мільйонів – «розікрали»

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж