Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині пройде конкурс учнівських робіт імені поетеси Зельми Меєрбаум

До конкурсу запрошуються школярі віком 15-17 років
З метою популяризації творчості буковинки Зельми Меєрбаум-Айзінгер та для сприяння творчого розвитку школярів Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини реалізують освітній проекту «Зельма. Незавершена історія однієї чернівчанки".
 
Організатори за підтримки Нідерландського Єврейського Гуманітарного Фонду оголосили конкурс учнівських робіт імені Зельми Меєрбаум. Він триватиме до 1 вересня 2020 року, переможці будуть оголошені у листопаді.
 
Конкурсі, який має чотири номінації, запрошуються школярі віком 15-17 років.
 
Номінації: 

- конкурс поезій;
- конкурс перекладів поезій Зельми Меєрбаум;
- конкурс ілюстрацій до поезій Зельми Меєрбаум;
- конкурс відео-презентації поезій Зельми Меєрбаум. 
 
Детальніше за посиланням
 
Довідка:

5 лютого виповнилося 96 років від дня народження нашої землячки поетеси Зельми Меєрбаум. Дівчині не судилося прожити довге життя та розвинути свій талант. У вісімнадцятирічному віці вона померла від тифу в трудовому таборі, куди була депортована з Чернівців в червні 1942 року лише за те, що була єврейкою.
 
Творчий спадок Зельми нараховує 57 віршів, з яких 52 – авторські, а ще 5 – переклади з їдишу, французької та румунської мов. Більшість своїх творів дівчина написала у 15-17 річному віці.
 
Про поезію та літературне життя Буковини міжвоєнного періоду розмовляли у програмі "Без емоцій" з науковцем і перекладачем Петром Рихлом.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж