Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях зафіксований перший випадок захворювання на коронавірус

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко 
Сьогодні, 3 березня, на брифінгу заступника міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка присвячено ситуації з коронавірусом COVID-19, повідомлено, що у Чернівцях зафіксований перший випадок захворювання на коронавірус. 
 
Чоловік з дружиною подорожували по країнах, де був зафіксований коронавірус. Сім'я по приїзду самооізолювалася, буквально через два дні у людини з'явилися симптоми, він звернувся до сімейного лікаря та виконував усі його вказівки. Коли, 29 лютого, ввечері, у чоловіка зв'ялися певні симптоми, що потребували консультації у інфекційній лікарні. Хворий госпіталізований до обласної клінічної лікарні, яка визнана госпітальним центром. 
 
Стан чоловіка - стабільний. Має лихоманку. Дружина у квартирі в самоізоляціїї, температури немає та інших ознак теж, але в неї будуть брати мазки і відправляти на дослідження, про це повідомили на брифінгу у Чернівецькій ОДА.
 
Хворий на коронавірус буковинець. Ми розпочали працювати з контактними особами. Контактних осіб не багато, про них відомо епідеміологам. Особи перебувають у режимі самоізолювання. Система продемонструвала свою готовність до першого випадку, - наголосив Віктор Ляшко.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж