Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Правда та міфи про коронавірус: лікарі розповіли чого очікувати буковинцям

У березні очікується спад або ж загострення поширення вірусу
Чи такий страшний коронавірус як його описують та чи готові на Буковині протистояти цьому вірусу? Про це на телеканалі «Чернівецький промінь» у програмі «Чия правда?» розповідають: лікар-епідеміолог Юрій Падурару та лікар-інфекціоніст Юрій Рандюк.

Світ вже втретє зустрічається з коронавірусом: перший раз був у 2003 році — це SARS, на щастя, вірус не мав широкого розповсюдження, 20 країн світу; у 2012 році — корона вірус MERS або близькосхідний респіраторний синдром тоді було залучено у епідемічний стан 27 країн; і от втретє у 2019 році в провінції Ухань було зафіксовано багато пневмоній, а вже у січні 2020 року виявили, що причиною цього є COVID-19.

Коронавіруси не призведуть до кінця світу. Цих вірусів дуже багато і вони поширенні по всіх континентах. Приблизно кожен 10 випадок застудного захворювання в Україні спричинений коронавірусом і лише окремі з них, в окремих випадках дають тяжкий гостро-респіраторний синдром. 
 
Джерелом поширення нового корона вірусу є людина, тому не варто переживати за свійських чи домашніх тварин. У разі виявлення коронавірусу в Чернівцях та області вже визначений план дій та госпітальні бази: обласна дитяча клінічна лікарня та обласна клінічна лікарня. План дій медики знають, тільки ще не проводили симуляційні навчання.

Спад захворюваності очікується в травні, проте березень буде показовим.
 
 
Нагадаємо, що раніше лікар-епідемолог Юрій Падурару розповів чи загрожує корона вірус буковинцям.

Також на Буковині сім’ю перевіряли на коронавірус.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж