Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Що означає введення надзвичайної ситуації у Чернівецькій області

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

В області закриють усі ринки, в тому числі «Калинівський ринок» та «Добробут», а також заборонять проведення масових заходів.

Сьогодні, 13 березня, з метою запобігання поширення інфекції коронавірусу, голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук оголосив про введення з 14 березня в області надзвичайної ситуації.

З 14 березня на усій території Чернівецької області буде припинено роботу навчальних та дошкільних закладів, а також кінотеатрів, театрів, дитячих розважальних центрів, розважальних закладів, спортивних комплексів, торгово-розважальних центрів, лазень.

Відзавтра на Буковині закриють усі ринки, в тому числі КП МТК «Калинівський ринок» та НВТК «Добробут», за виключенням місць торгівлі продовольчими товарами.

Заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 50 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Буде забезпено дистанційне навчання у всіх закладах освіти в області.

Також розробляється механізм доставки продуктів харчування, води, ліків особам, які будуть визначені, як такі що підлягають контролю та обсервації.

Нагадаємо, вчора в області зафіксований другий підтверджений випадок коронавірусу.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно