Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Прикордонники розповіли коли закриються пункти пропуску на кордоні у Чернівецькій області

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

На кордоні України з Румунією та Молдовою тимчасово закриваються пункти пропуску, а у тих що залишаються відкритими - припиняється пішохідне сполучення.


Для запобігання поширенню на території України COVID-19 уряд тимчасово обмежив перетинання державного кордону, у тому числі в межах Чернівецької, області. Відповідне рішення було схвалене на засіданнях уряду, - повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Відтак, в межах Чернівецької області тимчасово припиняється пішохідне сполучення в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Порубне», «Мамалига», «Росошани», «Кельменці», «Сокиряни».

Також, з 00 год. 00 хв. 16 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р., тимчасово забороняється перетин державного кордону на в’їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства, за винятком тих, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території України, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ, представників офіційних міжнародних місій, організацій тощо.

Поряд з цим, в період з 00:00 17.03.2020 року до 03 квітня 2020 року тимчасово закриються:

- міжнародні пункти пропуску для залізничного сполучення «Мамалига», «Кельменці»;

- міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Вашківці»;

- місцеві пункти пропуску для автомобільного сполучення «Сокиряни», «Зелена», «Подвір’ївка»;

скачать dle 10.5фильмы бесплатно