Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях продовольчі магазини та аптеки можуть перейти на цілодобовий режим роботи

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Також рейдові групи будуть перевіряти дотримання вимог щодо заборони роботи промислових секторів на ринках, супермаркетів, а також розважальних та спортивних центрів.

Аптекам та продовольчим магазинам рекомендовано тимчасово перейти на цілодобовий режим роботи, а продуктовим супермаркетам забезпечити роботу усіх наявних кас впродовж усього робочого часу для попередження утворення черг та скупчення людей. Також при вході у торгові зали мають бути облаштовані станції гігієни рук.

Таке рішення прийнято на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 14 березня, - повідомляє пресслужба Чернівецької міськради.

Окрім того, будуть створені рейдові групи для перевірки дотримання вимог щодо заборони роботи промислових секторів на ринках, супермаркетах, а також розважальних та спортивних центрах. Управління контролю за благоустроєм міста посилить роботу щодо ліквідації стихійної торгівлі, як у будні так і у вихідні дні. У закладах торгівлі, сфери побуту, громадського харчування та аптеках перевірятимуть виконання заходів поточної дезінфекції.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно