Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук продовжує гратися у політику попри загрозу епідемії коронавірусу у Чернівцях

Мер ставить під сумнів рішення обласної влади та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Ситуація в області з поширенням коронавірусу дуже серйозна, якщо не сказати критична. На сьогодні зафіксовано вже 4 випадки заахворювання на COVID-19. Якщо додати сюди усіх контактних осіб, то виходить великий сніжний ком, який може перетворитись на потужну лавину для усієї області та України загалом.

Та попри усю серйозність загрози, яка нависла над містом та областю, міський голова Олексій Каспрук продовжує гратися у політику, - пише видання «The Chernivtsi Times»

Мер публічно іронічно коментує та ставить під сумнів рішення обласної влади та обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які на відміну від Каспрука, розуміють усю небезпеку і намагаються діяти на випередження не повторюючи помилок Італії та інших європейських країн, що занадто пізно увімкнули обмежувальні заходи.

Спочатку мер у нетверезому стані з’явився до людей, які на Гравітоні протестували під під’їздом хворого на коронавірус. Звісно Каспрук має право після роботи зазирнути у чарку, але приїжджати до людей в такому стані, і тим більше приймати якісь рішення - це безвідповідально.

11 березня, Каспрук у мережі фейсбук, заявив, що попри оголошений Кабміном загальноукраїнський карантин, сьогодні підстав припиняти роботу закладів торгівлі в Україні, і в тому числі у Чернівцях, немає. Калинівський ринок працює і буде працювати в штатному режимі. Вже наступного дня обласна комісія з ТЕБ та НС закрила усі рикни області, включаючи «Калинівський».

Наступного дня Каспрук почав сіяти паніку вже в ефірі загальнонаціонального каналу, заявивши, що в нас досі немає експрес-тестів, хоча мав би знати, що в той момент такі тести вже були, адже про це повідомляла обласна влада.

Згодом мер став іронічно обговорювати рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо скасування курсування внутрішньообласних маршрутних автобусів, а сьогодні повідомив про аналогічні обмеження в курсуванні громадського транспорту Чернівців.

Сьогодні з’ясувалось, що вчителів міських шкіл попри карантин змушують ходити на роботу відмічатись.

Все виглядає так, що мер понад усе намагається піаритись на епідемії та гратись у політику, але зважаючи на свій рівень, навіть це не може зробити якісно і професійно, - йдеться у матеріалі «The Chernivtsi Times».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж