Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Попри обіцянки мера про безкоштовний проїзд, медики змушені платити в тролейбусах

Слова та обіцянки міського голови знову розходяться з реальністю

Вчора, під час свого ефіру в мережі фейсбук, мер Олексій Каспрук, заявив, що для медиків у Чернівцях проїзд буде безкоштовний, і що їм почали видавати спеціальні проїзні.

Сьогодні медикам почали видавати спеціальні проїзні, які будуть давати їм право на безкоштовний проїзд. Для інших категорій проїзд залишається платним, - зазначив мер.

Проте виявилось, що обіцянки і слова мера, як завжди дещо розходяться з реальністю. Чернівчанка у групі «Чернівці. Підвези медика» в мережі вайбер розповіла, що сьогодні медсестра платила за проїзд, на неї ще й нагримала кондуктор.

Сьогодні наша медсестра їхала в тролейбусі. Була одна. Кондуктор на неї розкричалася, чого, мовляв, ми повинні через вас працювати, ви мене можете заразити. Водій вискочив з кабіни, вимагав посвідчення. Ще й заплатила за проїзд.

Інформацію про те, що сьогодні проїзд для медиків ще платний підтвердили і в ЧТУ.

Медики сьогодні тільки отримують посвідчення, які дозволять возити їх безкоштовно, на сьогодні ранком усі ще оплачували. Вчора був заступник міського голови Володимир Середюк , показав кондукторам ці посвідчення, які дають право на безкоштовний проїзд. Тільки як їм видадуть проїзні, при наявності посвідчення медика, будуть їздити безкоштовно, - зазначив Виконувач обов’язків начальника Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюк.

За словами керівника ЧТУ посвідчення або довідка з роботи потрібна щоб ці проїзні не передавали іншим.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж