Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчани критикують рішення влади про закриття у місті парків

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Таке рішення мера чернівчани вважають невиправданим

Днями, за вказівкою міського голови Олексія Каспрука, у Чернівцях на карантин закрили міські парки, зокрема «Жовтневий» та центральний парк імені Шевченка. І якщо з «Жовтневим» обмеження умовні, адже там декілька десятків входів до парку, то центральний парк, для надійності, заварили залізними решітками з шипами, щоб ніхто не зміг перелізти.

Таке рішення викликало обурення у чернівчан в соцмережах, які вважають таке рішення мера невиправданим і що це лише погіршить ситуацію.

Ма Річка: Крізь парк я щодня пішки ходжу на роботу. Парк закрили, бо карантин. Мені прийшлося обходити по Федьковича. Йдучи вузьким тротуаром я перетнулася з купою людей, не полінувалася порахувати - 41 людина. Скількох би я зустріла йдучи через парк? Свіже повітря парку для мене тепер заборонене, дихай, Марічко, випарами машин та пилюкою дороги. Бо ж #карантин.

П.с. Я інтелігентна і вихована людина, але сьогодні перехожі почули багато неінтелігентних і невихованих слів, - зазначила користувачка «Ма Річка» в мережі фейсбук.

Василь Забродський:Чергова штанга нашого мера? Всі входи в парк Шевченка заґратовані. Бо карантин. Може хто пояснить дебілам, виконуючим вказівки недолугого рятівника міста, що на вулиці вірус не виживає.

Iryna Rogachova: Дихати повітрям в парку в гарну погоду з дітками, дотримуючись дистанції, вважаю краще, ніж сидіти в квартирі і дуріти на голову від телевізора і негативу звідти

Сергій Воронцов: Для величезної кількості людей, які могли б не захворіти, важливо дихати повітрям, наповненим весняним сонцем, а не дивитися досить похмурі пики в телевізорі і наповнюватися смердючим жахом.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно