Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Експрес-тести досить часто дають хибний результат", - Олег Чорний, керівник департаменту охорони здоров'я ОДА

Експрес-тест відноситься до додаткових методів дослідження та використовують з метою сортування пацієнтів
Різницю між експрес-тестом та ПЛР-дослідженням (поліеміразно-ланцюгової реакція) розповів керівник Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний, на телеканалі "Чернівецький промінь" у програмі "Рецепти здоров'я" з Аллою Спрінчінат.

Я прийшов на посаду з практичної медицини та чітко розумію, що система потребує змін. Основне завдання, увага та енергія направлена на недопущенні поширення коронавірусу в області, - наголосив керівник Департаменту охорони здоров'я, також повідомив, що стан пацієнтів, що лікуються, задовільний, загальної важкості.

 
Олег Чорний говорить, що є два види тестів: експрес-тест та плр-дослідження (поліеміразно-ланцюгової реакції). Експрес-тести вони діють на імуноглобуліни, на антитіла, що виділяються вже після інфікування. Це миттєві тести, але на сьогодні не доведено, чи антитіла виділяються на 5-6 день, чи на 10-14 день, тому досить часто вони дають хибний результат. Експрес-тест відноситься до додаткових методів дослідження, його використовують з метою сортування пацієнтів.

Якщо ми робимо експрес-тест пацієнту й у нього позитивний результат, то це може означати, що людина уже перехворіла на це захворюванням. І в цьому плані нам потрібно його використовувати для подальшого лікування в заборі його плазми, яка вже переборола це захворювання і ми можемо вже її використовувати у плані лікування інших пацієнтів. Скоро їх можна буде придбати, але основні все ж таки тести, які використовуються для підтвердження коронавірусу – це ПЛР-дослідження, - повідомляє Олег Чорний.

У Чернівцях такі ПЛР-дослідження проводять у лабораторному центрі. Якщо є підозра у пацієнта, то у нього беруть аналізи в центр і через декілька днів отримуємо результати. Тобто, якщо результат позитивний, то це означає, що людина хворіє на Covid-19, то починається лікування, якщо негативний, то у нього повторно беруть аналізи й відправляють на дослідження, коли пацієнт отримує два негативні тести, то це означає, що він здоровий і він відпускається додому. Потрібно брати два рази аналізи, адже буває так, що перший показує негативний результат, а другий позитивний.
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж