Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан обурила скандальна переписка про премії мера та його заступника

Міський голова побоюється, що може залишитись без премії

Чернівецькій міський голова Олексій Каспрук, у закритій групі в мережі вайбер, критично відреагував на рішення свого заступника Володимира Середюка відмовитись від частини премії через фінансову кризу пов’язану з пандемією коронавірусу. Мер побоюється, що через такі дії заступника, він також може залишитись без премії.

Каспрук написав, що в Середюка немає мізків і через нього усі залишаться без премій.

«Так завжди буває, якщо ти не маєш мізків, порядності, досвіду та відчуття ліктя людини якій довіряєш… Це все Вова. Він залишив усіх без премій», - написав міський голова.

При цьому сам мер не відмовлявся ні від премій, ні від зарплати, як це, наприклад, раніше зробив секретар міськради Василь Продан, який перерахував свою двомісячну зарплату лікарям інфекційного відділення обласної клінічної лікарні.

Чернівчани в мережі фейсбук обурюються такій позиції мера.

Ирина КауляШкодую що колись ходила на мітинги в його підтримку

Valentina RomanyukНашому меру явно немає чим зайнятись. Хай по медустановах пройдеться і проінспектує усіх лікарів (від сімейних до стоматологів, які працюють в ургенті) на забезпечення засобами захисту! Хай зробить так, щоб малозабезпечені могли оформити соцвиплати. Ну нероба він! Ще й мірятись причинним місцем в кого більше і хто швидше! Маразм реалій!

Маша БортніковаОто хлопці пристроїлися, то ж треба такі премії собі зробити.

Інна КурилюкТакого бездіяльного, не хазяйновитого мера ніколи не було в Чернівцях! Бруд, занедбаність, бездоріжжя! А навіщо щось робити , нервуватися? Можна просто день за днем відсидітися на п‘ятій точці! Тай грошенят за це отримати! Шикарно!!!!

Олександр РуснакЙому не грозить ще один термін. Син не виправдав надії його електорату, які знали його батька і голосували за нього

Ната Борчук Він знає що за нього більше ніхто не голосуватиме, тому і запасається наперед. Але те що багато хто їсти в хаті немає що, то його це не цікавить

Ілля Жиряда Люди в нас що не має достойних людей на місце господаря?

Коля ЗапорожанСтидно за такого мера.

Irene IreneЧернівчани! Під час виборів, думайте добре, саме ми вирішуємо хто стане мером.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж