Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мер Івано-Франківська відмовився від місячної зарплати, щоб закупити необхідне для боротьби з коронавірусом

Кошти спрямують на закупівлю тестів на коронавірус та апаратів штучної вентиляції легень

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, його заступники та начальники управлінь відмовились від місячної заробітної плати. На вивільнені кошти, а це близько 8 мільйонів гривень, планують закупити тести на коронавірус та апарати штучної вентиляції легень.

Наступний місяць всі заступники, начальники управлінь і міський голова місяць будуть працювати за власний рахунок. Так звана відпустка за власний рахунок. Дякую за розуміння профспілки - 2 тижня за власний рахунок для працівників виконкому. Я думаю, що це хороший такий приклад, звідки взяти кошти в тому числі на закупівлю 100 тисяч тестів і 10 додаткових ШВЛ систем, - заявив мер Івано-Франківська.

Нагадаємо, у Чернівцях міський голова Олексій Каспрук різко розкритикував відмову свого заступника від частини премії і написав йому, що він не має мізків і через нього усі залишаться без премій.

За інформацією наших джерел мер Чернівців за 3 місяці отримав 400 тисяч гривень.

Раніше, секретар міської ради Василь Продан, перерахував свою двомісячну зарплату лікарям інфекційного відділення обласної клінічної лікарні. А одразу після призначення на посаду відмовився від премій.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж