Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Хворий на COVID-19 буковинець розповів, як себе почуває

Зараз чоловік перебуває в інфекційному відділенні Кіцманської ЦРЛ
Один із жителів Кіцманського району наразі перебуває в інфекційному відділенні Кіцманської ЦРЛ із підтвердженим діагнозом COVID-19. Почуває себе задовільно розповів, через що звернувся до лікарів та які симптоми відчуває, про це повідомляє "Кіцмань.сіті".
 
Коли чоловік приїхав з Італії, на другий день почав кашляти. Знаючи про епідемію коронавірусу, зателефонував сімейній лікарці. Та проконсультувала хворого, а наступного дня викликала до нього "швидку" і чоловіка забрали в інфекційне відділення Кіцманської ЦРЛ. Медики знали, що чоловік приїхав з Європи, тому зробили тест на коронавірус. 
 
Перший тест на коронавірус дав негативний результат. Але за протоколом треба робити два тести, адже антитіла в крові з'являються не одразу після зараження коронавірусом. Другий тест підтвердив COVID-19. Пацієнт почуває себе задовільно, у нього субфебрильна температура - не вище 37,2. Тож очікуємо, що чоловік швидко одужає.

Зараз у МОЗ вирішили, людей, які переносять вірус COVID-19 в легкій формі, не будуть госпіталізувати. Вони мають лікуватися в амбулаторних умовах під наглядом. А госпіталізовувати будуть хворих, у яких середній та тяжкий ступені перебігу хвороби. Оскільки, за прогнозами, кількість хворих найближчі тижні стрімко зростатиме, у лікарні не зможуть розмістити всіх, і це й не потрібно — легку форму можна лікувати вдома, дотримуючись рекомендацій лікаря, — розповідає лікар-інфекціоніст Кіцманської ЦРЛ Наталія Шелефета. 
 

За словами пацієнта кашель у нього з'явився через недолікований бронхіт.
Коли я потрапив у лікарню, коронавірусу ще не виявили, адже був інкубаційний період. Тож я вдячний Богові, що звернувся завчасно і нікого не заразив, адже ні з ким не контактував. Закликаю усіх, хто приїхав з- за кордону, контактував з хворими, самоізолюватися, щоб не інфікувати інших. Симптоми, які відчував — це сухий кашель, при вдиху — біль з боків тулуба, де легені. Дуже пересихає в роті, з'являється металевий присмак. А ще майже відсутній нюх, притупилося відчуття смаку. Ну і, загальна слабкість, біль у м'язах, як при грипі, поганий апетит , — розповідає пацієнт.

Хворий на COVID-19 буковинець розповів, як себе почуває

 

Хворий на COVID-19 буковинець розповів, як себе почуває

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж