Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області вводиться режим максимального обмеження будь-якого переміщення людей

Залишатися вдома потрібно включно до 6 години ранку понеділка 6 квітня
4 квітня, з 13:00 починає діяти особливий карантинний режим, про це голова ОДА Сергій Осачук повідомив вчора під час онлайн-трансляцій у Фейсбуці. 
За результатами наради, яка сьогодні відбулася у Києві з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також обласної комісії ТЕБ та НС прийнято рішення про запровадження особливих карантинних обмежень для всіх мешканців Чернівецької області.
 
 
Найголовніше питання: як ми разом з вами впораємося з тим, щоб епідемія не набирала з кожним днем все більшої й більшої швидкості, щоб епідемія не забирала від нас людей. Найцінніше, що має держава — це життя і здоров'я людини, це найголовніший постулат нашої Конституції, після того ідуть інші статті, які розказують про інші права, свободи, обов'язки, гарантії з боку держави. Зберегти життя і здоров'я людини — це пріоритет номер один. Я Вас прошу: залишіться вдома і дослухайтеся, почуйте, що це є вимога органів, які управляють сьогодні державою. Ми вас закликаємо почути, що на території Чернівецької області сьогодні о 13:00 до понеділка 6:00 вимога і прохання залишатися вдома, — наголосив Сергій Осачук. 
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж