Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук заднім числом звільнив з посади керівника Департаменту ЖКГ


На офіційному сайті і досі немає розпорядження мера

На офіційному сайті зазначено, що міський голова підписав відповідне розпорядження, ще 3 квітня та звільнивВолодимира Бешлея з посади директора департаменту житлово-комунального господарства за неналежну організацію робіт з прибирання прилоткової частини доріг та тротуарів. В повідомленні також зазначено, що взято до уваги попередньо оголошені догани, одна з яких скасована у суді і визнана незаконною, а інша зараз на розгляді у суді.

Не зважаючи, що в повідомленні дата звільнення зазначена 3 квітня, інформація про це з’явилась на сайті лише сьогодні, а розпорядження мера і досі відсутнє, хоча інші розпорядження за 3 квітня на сайті є.

Володимир Бешлей у коментарі «Чернівецькому променю» зазначив, що про своє звільнення дізнався з засобів масової інформації.

 

Сьогодні 7 число, говорять, що мене звільнили ще 3 квітня, очевидно, що це зробили заднім числом, адже ні вчора, ні сьогодні мені ніяких повідомлень не надходила, а про звільнення я дізнався з засобів масової інформації.
З приводу надуманих звинувачень, щодо неналежної організації з прибирання, ми масксимально вживали заходи щоб привести в належний санітарний стан місто. При тому зараз відбуваються тендерні процедури з закупівлі відповідних послуг, які ми не можемо переступити, - зазначив Бешлей

 

За його словами міський голова не вникав у питання житлово-комунальної системи міста

Жодної взаємодії та комунікації з міським головою не було, дійшло до того, що він навіть в кабінет не пускав для того щоб я доповів про питання життєдіяльності міста. Мер взагалі не вникав у питання житлово-комунальної системи, його не цікавило це, і ми разом з керівниками комунальних підприємств всі критичні ситуації вирішували самі, - розповів Володимир Бешлей.

Він зазначає, що останньою краплею стало те, що він дав негативну оцінку роботи керівника комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго» у поданні на продовження контракту з Олександром Меленчуком.

Міського голову це розізлило. Я в поданні звернув увагу на всі недоліки які там є, ті мільйонні борги, які набрав пан Меленчук на комунальному підприємстві, ті кредити, які не реалізовані, і ми платимо штрафні санкції скажені кошти за не освоєння кредиту. Очевидно, що він таки продовжив контракт Меленчуку, - підсумував Володмир Бешлей.

Нагадаємо, що за керівництва Володимира Бешлея Департаментом ЖКГ у Чернівцях відремонтували доріг більше ніж за усю каденцію на посаді мера Олексія Каспрука.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно