Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради – НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

11:25 – У сесійній залі Ратуші зареєстровано 27 депутатів розпочалось чергове пленарне засідання сесії Чернівецької міської ради VII скликання. Сесія міськради мала проводитись у режимі відеоконференції, але проходить у сесійній залі
11:26 - секретар міськради Василь Продан заявив, що Олексій Каспрук контактував з особою, у якої підтверджений коронавірус, і замість обсервації прийшов на сесію міськради та наражає на небезпеку депутатів, журналістів та працівників міськради. 
11:27 - Каспрук зазначив, що він при контакті з хворим на коронавірус був у масці, тож оскільки депутати сидять від нього далеко, їм нічого не загрожує.
11:43 - депутат Яринич запропонував збільшити доплати медикам, які безпосередньо боряться з коронавірусом
11:44 - Каспрук заявив, що в бюджеті немає грошей на збільшення доплат медикам. Мер заявив, що міський бюджет просів і ми не знаємо чи будемо платити зарплати вчителям в кінці року.
11:49 - Яринич заявив, що є звідки взяти кошти, адже є люди в міськраді, які отримують зарплати по 70 тисяч гривень, натякаючи на міського голову.
12:00 - Депутати обговорювали надання допомоги продуктами незахищеним верствам населення
12:01 - секреатр міськради запропонував надавати таку допомогу грошима, оскільки вчора продуктові набори роздавали на вулиці Заньковецької і було сккупчення  приблизно 40 людей, і таким чином допомагаючи наражаємо їх на небезпеку. Тому це питання запропонував розглянути на виконкомі.
12:10 - депутати проголосували про виділення 5 мільйонів гривень для доплат медикам міських лікарень, які боряться з коронавірусом.
12:21 - Каспрук оголосив перерву. Час та день продовження сесії визначать на погоджувальній раді. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж