Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Уряд дозволив будівництво на карантині. Чернівецька влада не коментує


У Чернівцях і досі діє заборона на будівництво, мер Каспрук наразі не відреагував на зміни від Кабміну

Кабінет міністрів 8 квітня вніс зміни в постанову №211 про карантин для запобігання розповсюдження на території України коронавіруса Covid-19, яким ввели ряд обмежень. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі.

Так, уряд дозволив під час карантину працювати: об'єктам будівельних робіт, об'єктам торгівлі будівельними матеріалами, об'єктам поштової та кур'єрської діяльності, хімчисткам.

Проте ні міський голова Чернівців Олексій Каспрук, ні очолювана ним комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наразі не відреагували на зміни від Кабміну.

Нагадаємо раніше Каспрук заборонив працювати будівельникам у Чернівцях на період карантину. Таке рішення мера забудовники вважали незаконним, оскільки не в компетенції міської комісії ТЕБ та НС заборонити роботу приватників, воно стосується лише державних об’єктів.

 

Це повноваження Кабміну, а не мера. Я був на засіданні цієї комісії і бачив, що рішення ухвалює фактично одноосібно мер. На моє запитання, чому розганяється паніка серед населення, мені відповіли: «Ви думаєте лише про свій бізнес, скоро не буде кому працювати на будівництві»…
Ми розуміємо, що прямої заборони на будівництво немає, але зіштовхнулися з тим, що частина робітників, які дослуховуються до думки наших владників та деяких ЗМІ, перелякалися і просто не виходять на роботу, - прокоментував виданню «Шпальта» заборону міського голови забудовник Василь Зазуляк.

 

Варто зазначити, що попри заборону Каспрука, сьогодні на ряді будмайданчиків у Чернівцях уже поновились роботи, не дочікуючись реакції мера.

Нагадаємо раніше, телеведучий Святослав Вишинський розкритикував рішення міського голови та комісії з ТЕБ та НС про заборону всіх будівельних робіт, зазначаючи, що карантин може створити кризу на ринку нерухомості і потягнути банкрутства забудовників.

Уряд дозволив будівництво на карантині. Чернівецька влада не коментує


скачать dle 10.5фильмы бесплатно