Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях дозволили роботу продовольчих ринків

Підприємці зможуть працювати з 4 до 20 години

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради розглядали питання роботи ринків у Чернівцях.

Нагадаємо, що рішенням обласної та міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було рекомендовано обмежити роботу ринків.

На позачерговому засіданні сесії міськради мер Олексій Каспрук побоявся взяти на себе відповідальність та дозволити торгівлю продуктами харчування на ринках. Міський голова наполягав, що це рішення незаконне, і зрештою рішення на сесії так і не прийняли.

Сьогодні під час засідання виконкому міський голова також не хотів брати на себе відповідальність, і всіляко намагався створити передумови для подальшого ветування рішення про дозвіл роботи ринків.

Члени виконкому зазначили, що влада це відповідальність за громаду міста і потрібно не боятися брати на себе таку відповідальність і думати перш за все про чернівчан.

У проєкті запропоновано взяти до уваги рішення обласної та міської комісії з ТЕБ та НС, а також обмежити роботу ринків з 20 години до 4 ранку. Тобто буде дозволено торгівлю продуктами харчування на продовольчих ринках міста з 4 години ранку до 20 години за умови дотримання санітарних та протиепідеміологічних норм. 

Зрештою виконком підтримав цей проєкт рішення. За нього проголосували 9 членів виконавчого комітету. Рішення має підписати Чернівецькій міський голова.

Дивує така несмілива позиція мера по відношенню до громади міста, адже сьогодні Президент Володимир Зеленський також закликав відкрити продовольчі ринки і Кабінет міністрів розгляне можливість відкриття ринків під час карантину на засіданні вже у середу.

Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила й давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах, - зазначив Зеленський.

 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж