Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для медичних закладів Буковини за кошти місцевих бюджетів придбано 4 апарати ШВЛ

На це обладнання витратили близько 1,6 мільйона гривень За час боротьби із коронавірусом для медичних закладів Буковини за кошти місцевих бюджетів придбано 4 апарати штучної вентиляції легень – три високого класу та один середнього. На це обладнання витратили близько 1,6 мільйона гривень, розповів у відеозверненні голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Купили також 34 кисневих концентратори на суму близько 1,3 мільйона гривень. Лікарням, котрі надають допомогу хворим на коронавірус пацієнтам, благодійники подарували 14 апаратів ШВЛ – 6 високого та 8 середнього класу. Загальна вартість їх складає понад 5 мільйонів гривень. Доброчинці також придбали та передали лікарням 11 кисневих концентраторів.

Крім того, аби підсилити госпітальну базу обласної лікарні, сюди перевезли 4 концентратори з інших медичних закладів – один із протитуберкульозного та три з онкологічного диспансеру. Також Вижницька та Красноїльська ОТГ передали для тимчасового користування 2 кисневих концентратори Сторожинецькій центральній районній лікарні.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно