Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україну прибув літак з 111,5 тоннами медичного вантажу з Китаю

Цей вантаж має дві складові. Перша – це захист медперсоналу, друга – це обладнання, яке поїде до інфекційних лікарень Сьогодні в Україну прибув літак АН-225 «Мрія» із 111,5 тоннами медичного вантажу з Китаю, пише Чернівецька обласна державна адміністрація.
 
Медичне обладнання та матеріали будуть безкоштовно розподілені між 120 медичними закладами у 13 областях, повідомляє Міністерство охорони здоров’я України. У тім числі, засоби захисту та обладнання отримають 11 лікарень на Буковині.
 
«Цей вантаж має дві складові. Перша – це захист медперсоналу, який ми повинні вберегти. Друга – це обладнання, яке поїде до наших інфекційних лікарень, і це є чудова інвестиція в медичну інфраструктуру України», – підкреслила заступниця Міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова.

 
Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко додав, що, окрім засобів захисту, було придбано медичне обладнання, яке допоможе діагностувати і вчасно виявляти ускладнення.
 
Закупівля здійснена Групою «Нафтогаз України» за підтримки Офісу Президента та Міністерства охорони здоров'я.
 
Загальна вартість партії склала близько півмільярда гривень. Зокрема, було придбано 500 тисяч захисних медичних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж