Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Чернівцітеплокомуненерго» виділять 3,3 мільйони на зарплату з грошей, які призначались на ремонт доріг

Ремонт доріг, який у Чернівцях так повноцінно і не розпочався, знову під питанням

На позачерговому засіданні виконкому приймали рішення про перерозподіл коштів. За пропозицією міської влади 3,3 мільйони гривень забрали з капітального будівництва доріг і передали на зарплати працівникам «Чернівцітеплокомуненерго», де існує серйозна заборгованість по виплаті працівникам заробітної плати. Про це на своїй сторінці в мережі фейбук повідомила секретар виконкому Антоніна Бабюк.

Чи правильне рішення? Чому така ситуація, що підприємство не має коштів на зарплатню працівникам? Дороги потрібно ремонтувати? Потрібно. Але й люди не можуть бути без зарплат, - написала Антоніна Бабюк.

Нагадаємо, що Володимир Бешлей, зазначав, що він пов’язує своє звільнення з тим, що дав негативну оцінку роботи керівника комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго» у поданні на продовження контракту з Олександром Меленчуком.

Міського голову це розізлило. Я в поданні звернув увагу на всі недоліки які там є, ті мільйонні борги, які набрав пан Меленчук на комунальному підприємстві, ті кредити, які не реалізовані, і ми платимо штрафні санкції скажені кошти за не освоєння кредиту, - pазначив Володмир Бешлей.


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж