Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські митники вилучили деревину вартістю понад 200 тисяч гривень

За даним фактом запроваджено справу про порушення митних правил Буковинські митники вилучили 30,649 м3 товару "кілки загострені, для садівництва" вартістю понад 207 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Буковинської митниці Держмитслужби. 

Факт адмінправопорушення встановлено співробітниками Буковинської митниці за результатами проведення аналітично-пошукової роботи, посилення контролю за переміщенням транспортних засобів та товарів, вжиття заходів з викриття схем незаконного переміщення через митний кордон України предметів, обмежених або заборонених до переміщення.

Так, з митної території України в зону митного контролю МАПП «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» Буковинської митниці Держмитслужби заїхав вантажний автомобіль «VOLVO» з причепом під керуванням водія фірми-перевізника з міста Чернівці.
 
Згідно документів відправником та декларантом товару "готові вироби з деревини - кілки загострені для садівництва", код товару УКТЗЕД - 4421, виступає товариство з Житомирської області, отримувачем – фірма з Туреччини, покупцем – підприємство з Великобританії.

Митним органом було прийнято рішення про проведення повного митного огляду товару. 
За результатами проведеного огляду встановлено факт не заявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, а саме: його назву та код УКТ ЗЕД (в вантажному приміщенні транспортного засобу знаходився товар, який класифікується в товарній позиції 4404 та обмежений законодавством України до вивезення).
 
Також вчинено дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару «підпірки для дерев, обкоровані, оциліндровані, загострені з одного боку» - для експорту зазначеного товару необхідний Сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

За даним фактом запроваджено справу про порушення митних правил. Предмети ПМП кількістю 30,649 м3 попередньою вартістю 207 360 грн. вилучено на склад митниці.

Буковинські митники вилучили деревину вартістю понад 200 тисяч гривень

 

Буковинські митники вилучили деревину вартістю понад 200 тисяч гривень

 

Буковинські митники вилучили деревину вартістю понад 200 тисяч гривень

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж