Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Люди Каспрука" цілеспрямовано зірвали тендери на прибирання міста, через які звільнили Бешлея, - ЗМІ

За звільнення Бешлея довелося заплатити 50 тисяч гривень

Звільнення директора Департаменту ЖКГ Володимира Бешлея було не випадковим, а чітко сплановане Каспруком з використанням людей наближених до нього. Справжньою ж метою звільнення, була можливість віддати своїм друзям тендери на прибирання міста. Про це пише видання «Chernivtsi times» з посиланням на інформацію активіста Сергія Сухомліна.

Нагадаємо, що міський голова Олексій Каспрук звільнив директора Департаменту ЖКГ нібито за не прибирання прилоткової території, що призвело до незадовільного санітарного стану та благоустрою міста. Проблеми з прибиранням і дійсно були, але пов’язані вони з тим, що не відбулись відповідні тендери. Але як виявилось, тендери не відбулись не випадково, а завдяки втручанню людей наближених до Каспрука, які їх цілеспрямовано зірвали.

Ще 30 січня був оголошений тендер на прибирання міста, який включав у себе 13 лотів. По 10-ти з них ФОП Заворотна Катерина Віталіївна подала скарги в антимонопольний комітет. Одна така скарга коштує 5 тисяч гривень. Тобто всього ФОП Заворотна мала б заплатити 50 тисяч гривень лише за скарги.

Раніше ФОП Заворотна вже мала проблеми з ДЖКГ, коли через неякісну роботу департамент розірвав з нею договір на прибирання, але тоді вона працювала з ФОП Гончар (нині це ТОВ СітіРемБуд). Але тут починається ряд збігів.

Скарги Заворотна не подала лише на лоти, на які претендував СітіРемБум (Гончар). Цікаво, що за інформацією порталу clarity-project.info Заворотна в Prozorro зареєстрована під тим же номером телефону, що і СітіРемБуд. Окрім того, цих осіб пов’язує спільна електронна пошта та один і той же мобільний номер.

Згаданого Віктора Гончара, за інформацією активіста, з міським головою Олексієм Каспруком пов’язують дружні та ледь не родинні стосунки (мер був вінчальним батьком Гончара).

Через зірвані тендери, в місті в деяких районах перестали прибирати прилоткову територію. У свою чергу керівник управління контролю за благоустроєм міста Сергій Обшанський поскаржився Каспруку, що і стало офіційною причиною звільнення Бешлея. За даними видання «Chernivtsi times» , саме Сергій Обшанський нібито мав посісти вакантну посаду керівника ДЖКГ та його призначення зірвав судовий позов Бешлея на своє звільнення.

Цікаво, що під час розгляду скарг в антимонопольному комітеті, замовник, може підписати тимчасовий договір на прибирання міста без тендеру. Тож зрозуміло з ким саме мали б бути підписані ці договори. Але поки триває ця сміттєва «оборудка», місто, про яке Каспрук мав би дбати, вже третій місяць потопає у смітті, - пише «Chernivtsi times».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж