Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У квітні мер Чернівців отримав майже 46 тисяч гривень зарплати

Загалом за 4 місяці цього року Олексій Каспрук отримав 525 тисяч гривень

За квітень 2020 року міському голові Чернівців Олексію Каспруку нарахували 45 тисяч 881 гривню заробітної плати. Про це стало відомо з офіційної відповіді Чернівецької міської ради на інформаційний запит. Зазначається, що інших нарахувань та виплат Каспруку у квітні не проводили.

Нагадаємо у березні мер Чернівців отримав понад 100 тисяч гривень, з яких 50 тисяч зарплати і аналогічна сума матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. 

У квітні президент України Володимир Зеленськи заявив, що усі державні службовці мають затягнути паски і зарплата не має перевищувати 47 тисяч гривень. ТожКаспруку довелось зменшити собі зарплату з 50 тисяч до 46 тисяч гривень

Загалом за 4 місяці міський голова Чернівці Олексій Каспрук отримав 525 тисяч гривень зарплати, премій, надбавок та виплат.
Нагадаємо, що наприкінці березня міському голові виплатили 50 тисяч гривень матеріальної допомоги, а загалом на виплату цієї допомоги чиновникам Ратуші з міського бюджету використали майже 6 мільйонів гривень.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж