Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук за три місяці отримав майже пів мільйона гривень


Зарплата мера у середньому складає понад 70 тисяч гривень на місяць

За січень-березень 2020 року міський голова Чернівців Олексій Каспрук загалом отримав 479 тисяч гривень. Сюди увійшла зарплата мера разом з преміями, надвбавками та матеріальною допомогою, а також компенсація середньої заробітної плати згідно рішення суду. Про це стало відомо з відповіді на інформаційний запит журналістів «Чернівецького променю».

Міський голова за три місяці 2020 року отримав 214,5 тисяч зарплати, що в середньому становить 71500 гривень в місяць. Окрім окладу 42 тис грн, Олексій Каспрук отримав 80 тис грн премії, 50 тис грн матеріальної допомоги, 39 тис грн надбавки, а також 1555 грн відпускних.
Ще 264 тис грн мер отримав як компенсацію середньої заробітної плати (згідно рішення Чернівецького окружного адміністративного суду).

Нагадаємо, нещодавно Олексій Каспрук критично відреагував на рішення свого заступника Володимира Середюка та інших працівників міськради відмовитись від частини премії через фінансову кризу пов’язану з пандемією коронавірусу. Каспрук написав, що в Середюка немає мізків і через нього усі залишаться без премій. При цьому міський голова не відмовлявся від своєї премії.

Згодом, чернівчан обурила скандальна переписка про премії мера та його заступника.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно