Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькому обласному центрі крові вичерпуються запаси

Для зручності донорів подовжили свій графік і будемо також працювати у суботу з 8 до 12 години
В обласному Центрі служби крові різко скоротилося число кровоздач через тривалий карантин. Зазвичай основною категорією донорів були студенти, але через карантинні обмеження, відсутність занять та транспортного сполучення кількість кровоздач значно зменшилася. Про це на Фейсбук-сторінці повідомляє Чернівецький обласний Центр громадського здоров'я.
 
Потреба у крові не зменшилася з приходу карантину, адже її потребують онкохворі, постраждалі у ДТП, породіллі тощо. Проте накопичені заздалегідь запаси постійно використовуються і наразі близькі до вичерпання.
 
- На сьогодні відчуваємо гостру потребу у крові та її компонентах, причому якщо раніше поповнювали запаси крові певної групи й резус-фактора, то тепер необхідні всі без винятку, - каже в. о. генерального директора КНП «Чернівецький обласний центр служби крові» Анжеліка Каланча. – З великим проханням не бути осторонь, поділитися своєю кров’ю з гостро потребуючими її хворими звертаюся до всіх небайдужих.
 
Для зручності донорів подовжили свій графік і будемо також працювати у суботу з 8 до 12 години. Довідка. Здати кров у Чернівцях можна за адресою: вул. Українська, 36, телефон для довідок: (0372) 52-34-4 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж