Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Закривши парки, Каспрук просто залякував людей, – Вишинський

Фото: promin.cv.ua
Мер Чернівців просив Уряд ввести комендантську годину
Під час карантину простих чернівчан незаконно позбавили громадянських прав і свобод. Про це заявив телеведучий Святослав Вишинський в авторській програмі "Репліка" на телеканалі "Чернівецький промінь".

За словами ведучого, закривши міські парки, влада "залякувала" населення і зумисно сіяла паніку.

"Простих чернівчан незаконно закрили в чотирьох стінах, загнали в цегляні стійла як худобу. Зупинили тролейбуси, закрили магазини, позбавили роботи. І навіть парків, які нікому не заважали.

Нам два місяці говорили, що у сквері і в лісі можна заразитись, і тому їх закрили – а тепер зізнались, що брехали. Зате торгові мережі і супермаркети-монополісти весь цей час справно заробляли – і масово заражали людей", – заявив Вишинський.

Чернівецький публіцист продемонстрував документ звернення, в якому міський голова Олексій Каспрук після закриття парків пропонував Уряду ввести комендантську годину з обмеженням пересування приватних автомобілів і пішоходів.

За словами Вишинського, протягом карантину міська влада і особисто мер Каспрук не зробили нічого, щоби пом’якшити життя городян. Міський голова відзначився лише заборонами і першим в Україні 20 березня наказав закрити парки сталевими гратами.


Нагадаємо, парк Т. Шевченка в Чернівцях закрили на 10 днів раніше, ніж в інших містах. Заборона перебувати в міських парках і на свіжому повітрі викликала хвилю обурення городян. Журналіст Василь Забродський неодноразово закликав демонтувати незаконно встановлену огорожу.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно