Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Олексій Каспрук - це біда для міста Чернівці, - Антоніна Бабюк

Чернівчан не цікавить політика, їм потрібно щоб вони мали тепло, воду, світло та нормальні дороги

Секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Антоніна Бабюк переконана, що міський голова Чернівців Олексій Каспрук - це біда для міста, тому що він знатний маніпулятор та грається в політику, а не займається «господаркою» міста. Про це вона заявила в програмі «Після новин» на телеканалі Чернівецький промінь.


Я не знаю іншої людини, яка так вміло вміє перевзуватися в повітрі. Коли голосувалося питання про дозвіл на роботу продуктових ринків, то перед тим все юруправління на засіданні виконкому переконувало всіх підприємців, членів виконкому, що це буде протизаконне рішення, що це не можна, а Каспрук казав що накладе вето.
І тут до великого здивання приватних підприємців і членів виконкому, він різко перевзувся в повітрі, навіть не загубивши шкарпетки, і швиденько каже: да, я голосую. Так ви ж вето мали накладати ще буквально 5 хвилин тому.
Людина зрозуміла, що всеодно це рішення проголосується без нього, що підприємці і чернівчани переконали, що ринки продуктові мають працювати, щоб не було скупчення в магазинах.
Але на той момент коли він розуміє, що рішення буде прийнято, і це рішення буде законне, він перевзувся в повітрі миттєво, - зазначила Антоніна Бабюк.
 

Секретар виконкому переконана, що Каспрук політик, а не «господарник», але Чернівцям політик не потрібен.

Для Чернівців потрібна лише «господарка». Нашим мешканцям політика нецікава. Їм потрібно щоб вони мали тепло, воду, світло, щоб вони вчасно отримували зарплату, щоб у місті були створені додаткові робочі місця де чернівчани могли б заробляти, щоб були дороги. Саме тому їм вже набридла ця політика, - наголосила Бабюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж