Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сovid-19: кількість летальних випадків на Буковині перевищила сотню

Вчора ще 5 буковинців померли від коронавірусу За минулу добу у Чернівецькій області зафіксували ще 5 летальних випадків. У всіх померлих були важкі форми пневмонії. Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 102, про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Що відомо про померлих:
  • Чоловік 1980 р. н. із Кіцманського району. Мав гіпертонію, ожиріння та підозру на коронавірус. Помер у Кіцманській ЦРЛ.
  • Жінка 1958 р. н. із підозрою на COVID-19. Нездужала також на цукровий діабет, ішемічну хворобу серця, кардіосклероз, мала надмірну вагу, раніше пережила інфаркт. Померла у міській лікарні №1.
  • Чоловік із Вижниччини, 1959 р. н., із підозрою на коронавірус. Мав стенокардію, ішемічну хворобу серця. Помер у обласній лікарні.
  • Чернівчанин 1941 р. н. із підтвердженим COVID-19. Хворів на гіпертонію, кардіосклероз, серцеву недостатність. Помер у обласній лікарні.
  • Чоловік із Кіцманщини, 1958 р. н. Мав гіпертонію, кардіосклероз, серцеву недостатність, цукровий діабет та підозру на коронавірус. Помер у Сторожинецькій ЦРЛ.

Нагадаємо, що минулої доби Covid-19 підтвердили ще у 84 буковинці, таким чином кількість інфікованих у області скалала 2600 осіб. Відомо з яких районів та населених пунктів недужі буковинці.

Також вчора двічі негативний тест отримали 48 осіб і загальна кількість буковинців, що одужали скалала 512 осіб.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж